Fotobudka na firmowej imprezie – hit czy kit?

Fotobudka jest ciekawą i interesującą atrakcją, która z pewnością sprawdzi się na każdej imprezie firmowej. Bez względu na okazję czy będzie to impreza integracyjna, jubileusz firmy, impreza świąteczna, targi i konferencje, a nawet piknik dla pracowników z rodzinami – budka fotograficzna, będzie gwarancją rewelacyjnej zabawy, a zarazem idealnym narzędziem wspierającym kreatywny marketing, mający na celu budowanie dobrego wizerunku firmy.

Szczególnie bogaty wybór dość oryginalnych dodatków, takich jak: kolorowe peruki, okulary, maski, wąsy, kapelusze czy tabliczki z zabawnymi napisami, umożliwiające szybką zmianę wizerunku na chwilę, będzie świetnym sposobem na przełamanie pierwszych lodów i wprowadzenie wszystkich w fantazyjny i imprezowy nastrój.

Nic nie przyczyni się lepiej do integracji zespołu, jak wyjątkowa zabawa podczas wspólnego pozowania do zdjęć. Wybór akcesoriów jest tak ogromny, że również najmłodsi uczestnicy pikniku rodzinnego z pewnością znajdą coś wyjątkowego dla siebie. Fotobudka, rozbudzi fantazję imprezowiczów w każdym wieku.

Trochę brandingu

Jest również możliwość zamówienia spersonalizowanych gadżetów z logo firmy lub ze znakami specjalnymi, nazwami działów, co spowoduje, że osoby uczestniczące w imprezie, będą jeszcze bardziej identyfikowały się ze swoją firmą, a to dodatkowo poprawi ich nastrój. Ogromnym atutem jest również możliwość przygotowania spersonalizowanych szablonów wydruków, na których można umieścić dowolny napis informujący o jubileuszu firmy czy okolicznościach imprezy firmowej.

Pamiątkowe zdjęcia z logo firmy staną się nie tylko świetnym prezentem na przykład dla pracowników, ale także doskonałą formą reklamy, ponieważ nic tak nie przyciągnie uwagi klientów, jak zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych.

Zazwyczaj na przyjęciach firmowych i zabawach integracyjnych nie ma profesjonalnego fotografa. Bez niego, pracownicy nie mają pamiątki z imprezy w formie zdjęć. Nie wszyscy jednak są zwolennikami fotografii, dlatego w tym przypadku budka fotograficzna jest idealnym rozwiązaniem. Zdjęcia w niej robią sobie tylko osoby zainteresowane.

Oprócz natychmiastowych wydruków, które będą doskonałą pamiątką z imprezy firmowej istnieje również możliwość przesłania zrobionych zdjęć na wybrany adres e-mail przez gości imprezy czy konferencji, co uwieczni wyjątkowe chwile na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *